Son güncellenme :19.12.2013 11:01
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Zoru başarmak her zaman mutluluk verir

19.12.2013 Per, 11:01

Zoru başarmak her zaman mutluluk verir

Takımımızın savunma yönünü biraz daha geliştirdiği takdirde her takımdan puan alabilecek güce sahip olduğunu ifade eden teknik direktörümüz Mesut Bakkal, Kayserispor ile zor bir maça çıkacaklarının farkında olduklarını ancak zoru başarmanın vereceği mutluluğu kazanarak yaşamak istediklerini söyledi.

Kayserispor ile zorlu bir maça çıkacaklarını belirten teknik direktörümüz Mesut Bakkal,”Daha çok yeniyiz. Takımla birlikte 3 antrenmana çıktık. Ama bakıldığında Torku Konyaspor’un hücum gücüyle ligde oynadığı her maçta gol attığını görüyoruz. Biraz daha savunma gücünü agresif hale getirebilirsek her takımdan puan alabilecek kapasiteye sahip olduğumuzu biliyoruz. Çok zor bir maça gidiyoruz. Kayserispor ligdeki konumu itibariyle oynadığı her maça final güzüyle bakıyor. Zoru başarmak her zaman mutluluk verir. İnşallah biz bu zoru başarırız. Çünkü önemli bir süreçteyiz. İki maçımız var ve bizim için çok önemli. Sonrasında ligin ikinci yarısına hazırlanmak için vaktimiz olacak. Onun için bu iki maçı kazasız atlatıp ligin ikinci yarısına daha moralli hazırlanmak istiyoruz. Futbolcularımızda bizde bunun bilincindeyiz. Mücadele edeceğiz ve inşallah bu mücadelemizin karşılığını da en iyi şekilde alacağız” dedi.

Takımımızda bir kolej havasının olduğunu da sözlerine ekleyen teknik direktörümüz Mesut Bakkal, “Buna kesinlikle eminim. İlk gözlemlerim; inanılmaz derecede hırslı bir oyuncu grubuyla birlikteyim ve yapılan hataları kabul ediyorlar. Hatayı kabul etmek demek, doğruyu bulmak demek. Onun içinde bu coşkuyu daha iyi şekilde ortaya çıkaracaklarından hiç bir kuşkum yok. Ama ben şöyle söyleyeyim. Bir takımın kimliği, kişiliği olur. Kaybedersiniz, kazanırsınız. Fakat coşkulu ve kimliği olan, istekli bir takımı meydana getirmek en büyük isteğimiz” şeklinde görüş belirtti.

Sakatlığı nedeniyle son iki maçta forma giyemeyen golcü oyuncumuz Theofanis Gkekas’ın takımımız adına önemli bir isim olduğunu da sözlerine ekleyen teknik direktörümüz Mesut Bakkal, “Kendisini bu maçta oynatacağım. İki maç sakatlığı nedeniyle dışarıda kalmış olabilir. Ama bu oyuncuların oynama isteği, saha içerisinde bulunma isteği benim için çok önemli. Gkekas oynamak ve takıma daha faydalı olmak istiyor. Çoğu şeyi paylaşıyor. Bu benim çok hoşuma gitti. Demek ki burada var olduğunu hissediyor. Var olduğunu hissettikçe de takıma faydalı olacaktır. Faydalı olan bir oyuncudur. Sadece bunu biraz daha arttırmak istiyor.Zaten onun içinde transfer edildi” diye konuştu.

Benzer Haberler:

Antalyaspor maçımızı Halis Özkahya yönetecek
Kartal kanatlanacak
İlk yenilgi 1. lig ekibine karşı!

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


dokuz × = 72