Son güncellenme :02.09.2013 18:28
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Yönetim istifalari kabul etmedi

02.09.2013 Pts, 18:28

Yönetim istifalari kabul etmedi

TORKU Konyaspor’da Sivasspor maçından sonra başlayan kargaşa Futbol  Şube Sorumlusu Hasan Dağlı ve İkinci Başkan Zeki Çimen’in istifalarıyla kriz boyutuna taşınırken, yönetim Cumartesi gecesi olağanüstü toplanarak durum değerlendirmesi yaptı. İstifa eden yöneticileri ikna etmek için uğraş verilirken, Hasan Dağlı ve Zeki Çimen’in kararlıklarını bir kez daha yönetim toplahtısında dile getirdikleri öğrenildi. Yönetim iki yöneticinin de istifasını kabul etmezken, düzenelenen toplantının ardından dün bir basın açıklamasıyla kargaşa ortamı yaşatmak isteyen kişiler sert bir dille uyarıldı.

BİR taraftar grubunun başlattığı iftira ve karalama kampanyası neticesinde istifaların olduğu belirtilen açıklamada, istifaların yönetim kurulu tarafından kabul edilmediği belirtilirken, yaşanan gelişmeler sonucunda Futbol Şubesi Sorumluluğu görevinin bundan böyle Transfer Komitesinin diğer üyeleri tarafından ‘Futbol Komitesi’ adı altında devam ettirilmesine karar verildiği vurgulandı. Konyaspor ile ilgili meselelerin oluşturulan Yüksek Danışma Kurulu’nda ele alınması gerektiği de belirtilen açıklama şöyle devam etti:

MEDYADA yapılan haber, yorum ve yazılan yazılarla demokratik ortamlarda herkes belli hukuk kurallarına uyarak sonucuna katlanmak suretiyle istediğini ifade edebilir. Bizim temennimiz ve isteğimiz bunların ‘Çamur at, izi kalsın’ düşüncesinde olmaması, hakaret içermemesi, iftira atılmaması ve belden aşağı olmaması şeklindedir. Torku Konyaspor’umuzun içerisinde bulunduğu şartlar hiç dikkate alınmadan, sadece ve sadece mevcut yönetimimizi yıpratma amaçlı olarak yapılan bu girişimlerin kimler tarafından ve hangi amaçlı yapıldığı bilinmektedir. “

Yönetim Kurulumuz belli bir misyon ile bu göreve gelmiştir. Kapanmayla yüz yüze kalmış kulübümüzün itibarını tekrar kazandırmak, ekonomik yönden düzlüğe çıkarmaktan başka hiçbir amacı olmayan, zor dönemde görev alma cesaretini gösteren, tamamen Konya sevdalılarından oluşan yönetimimize destek olunacağına belli çevrelerin  yönlendirmeleriyle taraftar gruplarımız anlaşılamaz bir şekilde zarar verme girişimlerine devam etmektedir. Yönetim Kurulumuz göreve geldiği günün hedeflerini devam ettirmektedir. Herhangi bir tehdit ve şantaj ile bundan vazgeçecek değildir.”

HER şey Konya için “Mesele Konyaspor ise gerisi teferruattır” düşüncesiyle hareket eden yönetimimize tüm camiamızın desteğini biliyoruz. Camiamızın beklentileri ve umutları noktasında hayal kırıklığı olmaması için görevimizi hedeflerimiz doğrultusunda neticelendirmek konusunda son derece kararlıyız. Konyaspor’umuzu gerçekten ve şartsız, koşulsuz seven taraftarlarımızın bizlerin her zaman yanında olduğunu bilmekteyiz. Bundan sonra tüm gücümüzü takımımızın daha da başarılı olması adına harcamamız gerektiğini, birlik beraberlik içerisinde hareket ettiğimizde neler yapabileceğimizi yakın zamanda gösterdiğimizi hatırlatarak tüm ilgililerden daha dikkatli olmalarını beklemekteyiz…”

Benzer Haberler:

Fenerbahçe karşısında kazanacağımız maçı kaybettik
Trabzonspor maçımızı Hüseyin Göçek yönetecek
Hoca İle Sorun Yok

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


üç × 9 =