Son güncellenme :08.06.2017 2:05
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Tüm Konyalılara gösterdikleri sevgi saygı ve ilgi için teşekkür ediyorum

08.06.2017 Per, 2:05

Galatasaray ile oynadığımız sezonun son maçının ardından kulübümüze veda eden Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, görevde kaldıkları süre içerisinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ve başarılı olduklarına da inandıklarını söyledi.

 

2-1 kaybettiğimiz Galatasaray maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Galatasaray’ın Fenerbahçe ile üçüncülük dördünclük için çekiştiğini göz önüne alırsak bir tur daha sonra oynamak için bu maçı kazanması gerekiyordu. İki takım arasında önemli bir fark vardı. Biz Çarşamba günü zorlu bir 120 dakikadan sonra ve 150 kilometreye yakın koşmuş bir takım olarak kupayı kazanmanın vermiş olduğu moralle buraya geldik. Konsantrasyon kaybı yaşayacağımız ve Galatasaray’ın maça daha atak başlayacağı düşünülüyordu ama tam tersi oldu. Maça iyi başlayan taraf bizdik. Galatasaray öne geçti. İkinci yarıda eşitliği sağladık. 70.dakikadan sonra yorgunluk oluştu. Galatasaray daha çok pozisyona girdi. Serkan’ın çıkardığı pozisyonlar vardı. Galatasaray ikinci golü buldu ve kazanmayı hak etti. Yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

Takımımızdaki görevinden başkanımız ve transfer komitemizle yaptığı görüşmenin ardından ayrıldığını da sözlerine ekleyen Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Kendileriyle yaptığımız görüşmede böyle bir talebim oldu. Kabul ettiler. Anlayışları ve bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı Sayın Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Konyaspor’da güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Görev süremiz içerisinde elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalıştık. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Taraftarlarımıza müthiş desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Konyalılara gösterdikleri sevgi saygı ve ilgi için teşekkür ediyorum. Hep güzel şeyler kaldı aklımda” şeklinde görüş belirtti.

Benzer Haberler:

Kartal kanatlanacak
Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü Ziyaretimiz
Omuzlarda Uğurluyoruz

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


7 + = on