Son güncellenme :16.12.2013 16:43
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Torku Konyaspor’umuzda Mesut Bakkal dönemi resmen başladı

16.12.2013 Pts, 16:43

Torku Konyaspor’umuzda Mesut Bakkal dönemi resmen başladı

Uğur Tütüneker’in istifasıyla boşalan teknik direktörlük için yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanan Mesut Bakkal ile Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’mizde düzenlenen törenle 1,5 yıllık resmi sözleşme imzalandı.

Başkan Yardımcımız Selçuk Aksoy’un da hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Basın Sözcümüz Güven Öten, Kardemir D.Ç. Karabükspor ile oynanan karşılaşmanın ardından Uğur Tütüneker’in istifasıyla boşalan teknik direktörlük için yapılan görüşmelerde Mesut Bakkal ile anlaşma sağladıklarını belirtti.

Öten, “Takımımızı ligde daha iyi yerlere taşıyabilecek, bilgisine, birikimine ve tecrübesine güvendiğimiz Mesut Bakkal ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladık. Torku Konyaspor’umuz kendisiyle birlikte bundan sonra yeni ve beyaz bir sayfa açtı. İnşallah alacağımız başarılı sonuçlarla sezonu en iyi yerde tamamlamak istiyoruz. Kalan iki maçımızı istediğimiz gibi tamamlayıp ikinci yarıda da yakalayacağımız çıkışla takımımızın en iyi yerlerde olacağına inanıcımız tam. Hocamıza ve ekibine ‘hoşgeldin’ diyor ve başarılar diliyoruz” diye konuştu.

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcımız Selçuk Aksoy’da, Uğur Tütüneker’in istifasının ardından arayışlara başladıklarını ve Mesut Bakkal ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya vararak sözleşme imzaladıklarını belirtirken, sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

‘Cumartesi günü yapılan görüşmelerde yöneticilerimizin samimi hallerini gördüm ve doğru bir karar vererek Torku Konyaspor’a geldiğim için mutluyum’ sözleriyle açıklamasına başlayan yeni teknik direktörümüz Mesut Bakkal, “Konya her yönüyle potansiyeli olan ve daha üst sıraları hak eden bir şehir. Bizim işimizde Torku Konyaspor’u geçmişte yaşananları bir kenara bırakarak bundan sonrasında nasıl daha üst sıralara taşıyabiliriz olacak. Oyuncuların bir çoğunu tanıyorum. Öncelikle hedefimiz kalan iki maçı en iyi sonuçlarla kapatarak devre arasına girebildiğimiz kadar fazla puanla girmek. Ondan sonrada gerekli çalışmaları yaparak ligin ikinci yarısında iyi sonuçlar alan ve taraftarlarımızı sevindiren bir takım olmak. Bunun için buradayız ve tüm mesaimizi bu doğrultuda harcayacağız” dedi.

Basında çıkan oyuncumuz Theofanis Gkekas ile kavgalı olduğu yönündeki haberlere de açıklık getiren teknik direktörümüz Mesut Bakkal, “İmza törenine girmeden önce Gkekas ile görüştüm. Böyle bir şey söz konusu değil. Bu haberler sosyal medyada oluşturulan haberler. Gkekas da diğer oyuncularım gibi bu ekibin bir parçası ve hep beraber başarıya odaklanacağız. Kesinlikle böyle bir durum yok. Bunları konuşacağımıza Torku Konyaspor’u daha iyi yerlere nasıl taşıyabiliriz bence onları konuşmalıyız” şeklinde görüş belirtti.

Konuşmaların ardından yeni teknik direktörümüz Mesut Bakkal, 1,5 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladı.

Benzer Haberler:

Daha sabırlı ve daha mücadeleci oynamamız lazım
Torku Konyaspor'a Azeri rakip
Riad Bajic tarihe geçti

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


3 × = yirmi dört