Son güncellenme :17.06.2014 10:52
reklam alanı

Anasayfa > Haberler, MANŞET, SON DAKİKA > Torku Konyaspor’da İmzalar Haftaya

17.06.2014 Sal, 10:52

Torku Konyaspor’da İmzalar Haftaya

TORKU Konyaspor’da, transfer çalışmaları sürdürülürken, bu haftanın hareketli geçmesi bekleniyor. Yeni sezon için üst sıraları zorlayacak, iddialı bir kadro oluşturmayı amaçlayan Torku Konyaspor transfer komitesi, iç transferden sonra dış transferde de önemli yol aldı. Yerli bir kaleci konusunda görüşmelerini dünde sürdüren yeşil-beyazlı yöneticiler, konunun bugün netleşeceğini dile getirdiler. Olumlu veya olumsuz karara göre ismi açıklanmayan kaleciyle ya hafta içerisinde imza atılacak yada diğer adaylara dönülecek.

TORKU Konyaspor’da, hafta içerisinde iki yerli oyuncuya imza attırılacağı açıklandı. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız futbol şube sorumlusu Selçuk Aksoy, iki bek veya kanat oyuncusuyla prensipte anlaştıklarını, hafta içerisinde imzaların atılabileceğini söyledi. Konyaspor yönetimi olarak, forvet ve kaleci olmak üzere iki nokta transfer yaparak yeni sezon hazırlıklarına başlayacaklarını belirten Selçuk Aksoy, yabancı oyuncu transferinde titiz davrandıklarını da açıkladı ve sözlerini şöyle sürdürdü..

“İKİ yerli futbolcuya imza attırdıktan sonra iki nokta transfer daha yaparak dış transferi de tamamlayacağız. Yabancı forvet ve kaleci Konyaspor’u taşıyabilecek, ilk 11’de oynayabilecek futbolcular olacak. Doğru karar vermeliyiz. Kaleci konusu bugün netleşebilir. Forvet için ise yabancı oyuncu arayışımız devam ediyor.. Görüştüğümüz futbolcular var. İnanıyorum ki, bu iki transferi en kısa sürede bitiririz.” Torku Konyaspor’da, transferini bitirilmesinin ardından, yeni sezon hazırlıkları için kollar sıvanacak. Kamp yerlerinin belirlenmesi, yeni antrenman ve maç formalarının yaptırılmasının ardından Kartallar 5 Temmuz’da Konya’da toplanarak çalışmalara başlayacaklar.

YENI MERAM

Benzer Haberler:

Büyük Konyaspor Taraftarı Takımını Karşılıyor
Stadyumda Sona Doğru
İshak Bolu Yolunda

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


altı + 7 =