Son güncellenme :12.08.2013 20:44
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Teknik direktörümüz Uğur Tütüneker’in değerlendirmesi

12.08.2013 Pts, 20:44

Takımımızın TSYD Ankara Şubesi Futbol Turnuvası’nda ortaya koyduğu mücadelenin her geçen gün takım oyununun üzerine konulması adına önemli olduğunu, ancak lige hazır olmadıklarını söyleyen teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, tek düşüncelerinin Torku Konyaspor’umuzu ve Konya’yı Süper Lig’de en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade etti.

Yeni sezon öncesinde son durumlarını görme adına katıldığımız TSYD Ankara Şubesi Futbol Turnuvası’nın iyi bir hazırlık olduğunu belirten teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, ”Bu maçlar tabiki lig için ölçü olamaz. Biz yeni bir takımız ve uyum sorununu ortadan kaldırmak adına yoğun ve yorucu tempoda geçen bir hazırlık döneminden geçtik. Kendi düşüncelerimizi ve futbol mantalitemizi uygulamak için çaba harcıyoruz. Takım olmak önemli. Bu konuda ciddi adımlar attık. Ama lige tam anlamıyla hazır olmadığımızı söyleyebilirim. Bizim gayretimiz lige en az eksikle ve en hazır durumda girmek. Bunun için çalışıyoruz. Oyuncularımızın çalışma tempolarından memnunum. Her geçen gün takım oyunumuzun üzerine koyarak yola devam ediyoruz. Bu takımda yer alan herkesin tek bir amacı var. O da Torku Konyaspor’u ve Konya’yı Spor Toto Süper Lig’de en iyi şekilde temsil etmek. Bunu da başaracağımıza inanıyorum”dedi.

2013-2014 sezonunun 1.haftasında sahamızda oynayacağımız Fenerbahçe maçına da değinen teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, “Fenerbahçe kağıt üzerinde favori. Ama futbol sahada oynanıyor. Bizim amacımız taraftarımızın önünde oynayacağımız ilk maçta iyi bir skor alarak sezona iyi başlamak. Mücadele eden, o gün daha çok isteyen takım arzu ettiğini alacak. Ben takımıma inanıyorum. Kendi futbol mantalitemizi ortaya koyarak istediğimizi alacağız” diye konuştu.

Benzer Haberler:

T.Konyaspor'dan tarihi galibiyet!
Galibiyet Sesleri
Taraftar neymiş gördüler

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


× dokuz = 54