Son güncellenme :28.10.2014 14:45
reklam alanı

Anasayfa > Haberler, MANŞET, SON DAKİKA > Teknik direktörümüz Aykut Kocaman stadyumumuza hayran kaldı

28.10.2014 Sal, 14:45

Teknik direktörümüz Aykut Kocaman stadyumumuza hayran kaldı

Teknik direktörümüz Aykut Kocaman imza töreni öncesi geldiği Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumumuzu incelerken, Türk ve Konya futbolunun çok iyi bir eser kazandığını ve amaçlarının bu önemli eserde önemli işlere imza atmak olduğunu ve bu konuda heyecanlandığını söyledi.

‘Gerçekten muhteşem bir eser ve emeği geçen herkese teşekkür etmek bir borç’ sözleriyle açıklamasına başlayan teknik direktörümüz Aykut Kocaman, “Konya bıraktığım günden bu yana çok hızlı gelişme göstermiş. Bu gelişmenin önemli noktalarından biri de içerisinde bulunduğumuz bu muhteşem stadyum. Gerçekten her yanıyla güzel. Türkiye’nin önemli stadyumlarından biri olacak Konya Büyükşehir Torku Arena’da inşallah önemli işlere imza atmak istiyoruz ve bu konuda heyecanlıyız” diye konuştu.

Başkan Yardımcımız Güven Öten, Genel Müdürümüz Önder Sami Güven, Tesis ve Stadyum Müdürümüz Ahmet Eser ile gerçekleştirdiği stadyum gezisinin ardından dinlenen teknik direktörümüz Aykut Kocaman, daha sonra Kulüp Başkanımız Ahmet Şan ile de bir araya gelerek kulübümüz ile ilgili son gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Teknik direktörümüz Aykut Kocaman stadyumumuza hayran kaldı

Benzer Haberler:

Takımımız Galatasaray ile Süper Lig’de 27.randevu
Galatasaray maçı deplasman Organizasyonu
Sivasspor ZTK Çeyrek Final 1.Maçımızı Hüseyin Göçek yönetecek

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


6 + sekiz =