Son güncellenme :22.08.2013 23:39
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Spor Kamuoyunun Dikkatine

22.08.2013 Per, 23:39

Spor Kamuoyunun Dikkatine

17 Ağustos 2013 Cumartesi günü Fenerbahçe ile oynadığımız 2013-2014 sezonu 1.hafta maçında yaşanan aksaklıklardan dolayı kombine bilet sahibi olan ve ellerinde bilet bulunan bazı taraftarlarımızın stadyuma giremedikleri konusunda yapılan şikayetler üzerine yönetim kurulumuz bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Torku Konyaspor’umuzun maçlarını oynayacağı Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu, yoğun bir çalışma dönemi sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelen talepler doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun hale getirilmiş ve Fenerbahçe ile oynanacak 1.hafta maçına yetiştirilmiştir.

Taraftarlarımızdan girişlerde yaşanan sıkıntılar ve biletleri olduğu halde içeriye giremedikleri konusunda gelen şikayetler değerlendirmeye alınmış ve yapılan incelemelerde kendine bilmez birkaç kişi tarafından turnike girişlerinde bulunan kart okuyucuların ve turnikelerin kablolarının kesilerek kullanılamaz hale getirildiği kamera kayıtlarında tespit edilmiştir. Sorumlular hakkında ilgili yerlere gerekli başvurular yapılmıştır.

Maçlarımızı oynadığımız Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu’nun mevcut fiziki şartları da göz önünde bulundurulduğunda yaşanan aksaklıkların bir daha olmaması için gerekli tedbirler alınacaktır…”

TORKU KONYASPOR YÖNETİM KURULU

Benzer Haberler:

Takımımızın en istikrarlı oyuncusu Charles Hubert İtandje
Antalya kampi başladı
Atiker Konyaspor'umuz özel maçta Adana Demirspor ile 2-2 berabere kaldı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


× 9 = otuz altı