Son güncellenme :17.09.2013 7:26
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Şan: Karamsarlığa gerek yok

17.09.2013 Sal, 7:26

Şan: Karamsarlığa gerek yok

Torku Konyaspor Kulubü Başkanı Ahmet Şan yaptığı açıklamada, takımın kötü gidişatına ‘dur’ diyeceğine inandığını söyledi ve kulüp hakkında çıkan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Her takımın başına geliyor

Elazığspor deplasmanında Torku Konyaspor’un net fırsatlar yakalamasına rağmen bunları değerlendirilemediğini söyleyen Başkan Şan, “Maçı kazanabilecek pozisyonları bulmamıza rağmen son vuruşlardaki gerek şanssızlık gerekse beceriksizlik yüzünden bunları gole çeviremedik. Böyle olunca da takım olarak çok istememize rağmen galibiyeti alamadık. Futbolda bu tür durumlar her takımın başına gelebiliyor.

Oyunculara uyarı!

Takıma yeni katılan oyuncuların tam uyum sağlayarak vereceği katkıyla birlikte takım olarak ideal düzenlerine ulaşacaklarına inandığını belirten Şan, ”Beklentilerin altında performans sergileyen oyuncularımızın dikkatini çekerek bir an önce gerçek performanslarına ulaşmalarını isteyeceğiz.’dedi.

Asılsız haberlere dikkat!

‘Yapılan son transferlerle birlikte zengin ve derinliği olan bir kadro oluşturduğumuza inanıyorum. Oyuncu performanslarını takım oyunumuza yansıtarak bunu iyi kullanmalı ve başarılı olmalıyız’ diyen Ahmet Şan, ‘Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar pek çok sıkıntının üstesinden geldik. Alınan 3 mağlubiyetle herhangi bir karamsarlığa kapılmaya gerek yok. Kötü gidişe ‘dur’ diyecek kadroya sahibiz. Bizim tek isteğimiz böyle zor zamanlarda üretilen asılsız haberlere camiamızın ve taraftarlarımızın kesinlikle ama kesinlikle itibar etmemeleridir.’ uyarısında bulundu.

Ahmet Şan, önümüzdeki hafta alınacak bir galibiyetle Konyaspor’u yeniden güzel günlerin beklediğini söyledi.

Konhaber

Benzer Haberler:

Ziraat Türkiye Kupası'nda Hacettepe Spor ile eşleştik
Mesut Hoca’dan önemli açıklamalar
Atiker Konyaspor'umuz : 1 Antalyaspor : 1

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


3 × yedi =