Son güncellenme :08.06.2017 2:00
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Şampiyon oyuncularımızın maç sonu açıklamaları

08.06.2017 Per, 2:00

ZTK finalinde normal süresi ve uzatma dakikaları 0-0 sona eren maçta Medipol Başakşehir’i penaltılarda 4-1 mağlup ederek ‘ŞAMPİYON’ olan Atiker Konyaspor’umuzda büyük sevinç yaşayan oyuncularımız tarihimizde ilk defa kazanılan kupadan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

ALİ TURAN “EN BAŞINDAN BERİ İNANIYORDUK ŞÜKÜRLER OLSUN KUPAYI KONYA’YA GETİRDİK”

 

Biz sezona başlarken kendimize hedefler koymuştuk. Bunlardan biri de kupada final oynamak ve kazanarak kupayı Konya’ya getirmekti. Bunun için herkes elinden gelenin en iyisi için gayret gösterdi. Emeklerimizin ve mücadelemizin karşılığını bizlere gönül veren taraftarlarımızın da dualarıyla aldık. Bir futbolcu için hayatının unutulmaz ve önemli anlarından birisi. Kupayı kazandığımız ve camiamızı mutlu ettiğimiz için çok mutluyuz. Emeği geçenlere ve bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz ve kupayı Konya’ya armağan ediyoruz

 

SELİM AY “İNANMIŞLIĞIMIZIN KARŞILIĞINI KUPAYI KAZANARAK ALDIK”

 

‘O kupa konya’ya gelecek’ diye bir sloganımız vardı. Bunun için tüm sezon boyunca çok uğraştık, çabaladık. Verdiğimiz emeklerimizin karşılığını aldığımız için öncelikle çok mutluyuz. Tarif edilemez bir duygu. Hocamızla, teknik heyetimizle ve takımımızla birlikte biz kupayı alacağımıza inanmıştık. Camiamız ve büyük taraftarımızda buna inandı. Bizleri en zor günümüzde bile yalnız bırakmadı. Hep destek verdiler. Sonunda amacımıza ulaştık. Bu herkesin inancının zaferi. Tüm Konya’ya ve camiamıza, taraftarlarımıza armağan ediyoruz.

 

ÖMER ALİ ŞAHİNER “KUPAYI CAMİAMIZA VE TARAFTARLARIMIZA HEDİYE EDİYORUZ”

 

Gerçekten tarifi zor ama bir o kadar da mutluluk veren duygular içerisindeyiz. Buraya gelmek kolay olmadı. Biz her defasında final oynayacağımıza ve kupayı kazanacağımıza inandık. Sonuçta ligin en iyi takımlarından Medipol Başakşehir karşısında bu hedefimize ulaştık. Konyaspor tarihinde ilk leri yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. İnşallah bu bir başlangıç olur ve kupaların şampiyonlukların devamı gelir. Kupayı tüm Konyasporlulara ve bizleri destekleyen herkese hediye ediyoruz.

 

JAGOS VUKOVİC “İYİ TAKIM OLDUĞUMUZU KUPAYI KAZANARAK BİR KEZ DAHA GÖSTERDİK”

 

Bu gerçekten önemli bir an… biz Aykut Kocaman ile birlikte son 2 sezondur önemli işlere ve başarılara imza attık. Bunlara bir yenisini de kupayı kazanarak ekledik. Birçok arkadaşımda olduğu benim içinde inanılmaz güzel bir duygu. Eskişehir’e gelerek bizlere destek olan, ekranları başında bizleri destekleyen herkese teşekkür ediyoruz. Bu yılda Avrupa’da Konya’yı Konyaspor ile temsil edeceğiz. Bu kupayı başta eşim, çocuklarım olmak üzere bizleri destekleyen herkese hediye ediyorum.

Benzer Haberler:

Konya, Hleb’den haber bekliyor
Torku Konyaspor'da tatil bitiyor
Torku Konyaspor, evinde dağıldı!

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


dokuz + 8 =