Son güncellenme :02.05.2017 13:16
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Osmanlıspor karşısında alınan 1 puan bizim adımıza olumsuz değil

02.05.2017 Sal, 13:16

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, golsüz sona eren Osmanlıspor maçının ardından yaptığı açıklamada kaçan penaltının kendilerini maça bağladığını ve alınan puanın kötü olmadığını söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Perşembe günü oynadığımız, bizim gibi bir takım için çok rastlanmayacak bir durumdan sonraki maç çok sert bir maçtı. Osmanlıspor hızlı atak yapabilen, kolay kaleye giden, bireysel becerisi yüksek bir takım karşısında bir puan kötü değil. Maçın gidişatına bakıldığı zaman da ilk yarı düşündüğüm gibi geçti olumsuz anlamda. Bir türlü oyuna giremedik. Rakip de bizim durumumuzu bildiği için son derece sert bir şekilde baskı kurmaya çalıştılar. Oyun hakimiyeti Osmanlıspor’undu” dedi.

Maçın ikinci yarısı oyuna daha etkili olduklarını belirten Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “İkinci yarı nispeten oyunu biraz daha ortaya çektik ama esas dönüşü kaçan penaltıdan sonra yaptık. Penaltı kaçtıktan sonra belki bundan sonra oynayacağımız Kasımpaşa maçına bizi taşıyacak çok güzel takım karakteri vardı sahada. Penaltı kaçtıktan sonra özellikle böyle bir durumdayken tekrar fiziksel gücümüzü, takım anlayışımızı, yardımlaşmayı ortaya koyduk. Küçük paslarla topu ileriye taşımaya başladık. Daha etkili olmaya başladık. Kazanmaya nispeten biraz daha yakın duruma geldik ama yetmedi. Yine de buradan bir puan olumsuz değil” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler:

Bursaspor 2 Atiker Konyaspor 0
Kupa maçımızı Kutluhan Bilgiç yönetecek
Kızılcabölükspor : 0 - Atiker Konyaspor'umuz : 4

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


+ 4 = oniki