Son güncellenme :13.10.2016 0:38
reklam alanı

Anasayfa > Haberler, MANŞET > Konyaspor’umuzda Sponsor Bereketi

13.10.2016 Per, 0:38

Atiker Konyaspor, sponsor anlamında tarihinin en iyi dönemini yaşıyor. Yeşil-beyazlı ekipte bu sezonki sponsor sayısı 15’i buldu. Kulüp Başkanı Ahmet Şan, “bu sezonki sponsorluklardan fazlasıyla memnunum” dedi

Atiker Konyaspor’un geçen sezonki tarihi başarısı sponsorluk gelirlerine de olumlu yansıdı. Yeşil-beyazlı ekipte bu sezonki sponsor sayısı 15’i buldu. Temsilcimiz bu sezon formasının tüm bölümlerine sponsor aldı. İsim sponsoru olarak Atiker ile 3 yıllığına anlaşan Anadolu Kartalı, forma göğüs sponsoru için ise Spor Toto ile anlaştı. Ayrıca oyuncuların giydiği çoraplarda da Spor Toto yazıyor. Atiker Konyaspor, Avrupa maçları için de Türk Hava Yolları(THY) ile ulaşım sponsorluğu yaptı. Konyaspor’un ligde giydiği formanın sırtında Adese, şortunda Zermeram reklamları yer alıyor. Formanın kolunda ise MEPAŞ yazıyor.

KARTAL BÜYÜK OYNUYOR

Atiker Konyaspor’un bu sezon sağlık sponsoru Medicana, giyim sponsoru İmza, teknoloji sponsoru Bimeks, içecek sponsorları ise Beysu ve Coca Cola oldu. Yeşil-beyazlı ekipte ayrıca Konya Çimento Güney Üst Tribüne, Kule Site ise Kuzey Alt Tribüne isim sponsoru oldu. Protokol ve basının yer aldığı Batı VİP Tribününe de MEDAŞ sponsor oldu. Atiker Konyaspor’un stat isim sponsorluğu için GSM operatörleriyle temasta olduğu açıklanmıştı. Bu firmanın da Turkcell olduğu tahmin ediliyor. Öte yandan oynanan iç saha maçlarında stadyumun birçok yerine ve led ekrana da birçok firma reklam veriyor.

BAŞKAN ŞAN MEMNUN

Konyaspor, sponsorluklardan önemli bir gelir elde etti. Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, sponsorluklardan çok memnun. Sponsorluğun kulüpler için çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Şan, “Profesyonel futbol kulüplerinin olmazsa olmazı sponsorlardır. Bize verilen desteklerden memnunuz. Ben bu sezonki sponsorluklardan fazlasıyla memnunum. Konya’daki diğer büyük firmalardan da aynı desteği bekliyoruz. ‘Birlikte Konya’yız sloganı ile daha büyük başarılara imza atayacağımızı düşünüyorum” dedi.

Konyaspor’un sponsorları

Atiker

Spor Toto

THY

Medicana

Hummel

İddaa

Beysu

Coca Cola

Bimeks

İmza

MEDAŞ (MEPAŞ)

Zermeram

Adese

Konya Çimento

Kule Site

 

Kaynak : Anadoludabugun

Benzer Haberler:

Konya, Hleb’den haber bekliyor
Uğur İnceman imzayi atti
Torku Konyaspor yeni stadyumda ilk antremanına çıktı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


2 + altı =