Son güncellenme :22.12.2016 16:47
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Konyaspor-Anadolu Sigorta işbirliğinin ilk ödemesi kulübümüze yapıldı

22.12.2016 Per, 16:47

Kulübümüz ile Anadolu Sigorta arasında geçtiğimiz Mart ayında imzalanan işbirliğinden kaynaklanan ödemenin ilk bölümü düzenlenen törenle yapıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu basın toplantı odasında düzenlenen törene İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz, Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Kenan Eke, Genel Müdürümüz Muhammed Ak ve Anadolu Sigorta’nın Konya’da acenta temsilcileri katıldı.

Düzenlenen törende konuşan Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Kenan Eke, “Mart 2016′da Konyaspor Kulübü-Anadolu Sigorta işbirliği ile Konyaspor Kasko Sigortası’nı yürürlüğe aldık. Kendimize bir hedef belirlemiştik ve o hedefi de bu sene yıl sonu itibariyle tutturduk. Bunu sizlerin desteğiyle sağladık. Çok teşekkür ediyoruz. Kendimize 3 milyon TL’lik bir hedef belirlemiştik. Ve bundan dolayı ilk ödememizi de kulübümüze takdim ettik. Önümüzdeki yıl için sizlerin talebi ‘Konyaspor Kasko Sigortası’nı Trafik Sigortası içinde yapabilir miyiz?’ oldu. Onunla ilgili olarak da şirketimiz olumlu bir karar aldı. 2017 yılı başında gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra ‘Konyaspor Trafik Sigortası’nı da yürürlüğe alacağız. Konyaspor Trafik Sigortası için kendimize belirlediğimiz hedef yıllık 10 milyon TL, Kasko Sigortası içinde 5 milyon TL oldu. Bu raklamları tutturmamız siz acentalarımızın desteğine bağlı. Yeni yılda da sizin çabanıza ihtiyacımız olacak. Biz bu işbirliğinden Anadolu Sigorta ve İç Anadolu Bölge Müdürlüğü olarak açıkçası çok memnunuz. Hem Konya’da portföyümüzü daha fazla büyütme, hem de son yılların artan marka değeri Konyaspor ile yaptığımız işbirliğinden dolayı bu projeyi önemsiyoruz. İnşallah bu işbirliğini uzun yıllar hep birlikte devam ettiririz” diye konuştu.

Konuşmasına son dönemlerde artan terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, milletimize ve ailelerine başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza acill şifalar dileyerek başlayan İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz, ”Artık bu olayların sona ermesini istiyoruz. Milletimizin huzuruna, birlik beraberliğine kastedenler gereken cevabı inşallah alacaklardır” dedi.

Sponsorların kulübümüze desteğinin son yıllarda önemli derecede olduğunu da sözlerine ekleyen İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz, “Kulübümüz bu destekler sayesinde, teknik heyet ve oyuncularımızın mücadelesi, taraftarlarımızın örnek şekilde destekleri ile birlikte son yıllarda Türk futbolunun yükselen bir markası olmaya devam ediyor. Elde edilen başarıda emeği geçen herkese, destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu destekleri önemsiyoruz. Çünkü başarı sadece bireylerin değil, o hedefe inanan herkesin katkılarıyla oluşur. İnşallah Başkanımızın belirlediği 2023 ylındaki şampiyonluk hedefimizi de tuttururuz” şeklinde görüş belirtti.

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Muhammed Ak’da, “6 aylık kısa bir sürede ciddi anlamda bir poliçe üretilerek hedef yakalanmış oldu. Bu da önümüzdeki yıl için bize cesaret veriyor. Bizde konulan hedefler yüksekte olsa bu destekte hem kasko hem de zorunlu trafik sigortasında mutlaka bunu aşarız ümidindeyiz. Geçtiğimiz yıl tüm acentalarımıza satışın artabilmesi için maç programları başta olmak üzere sürpriz destekler sunduk. Önümüzdeki yıl bundan farklı olarak hizmet alan müşterilerimize de sürprizlerimiz olacak. Bu sizlerin işini biraz daha kolaylaştıracak. Daha çok sigorta üretebileceğiz ve işin en güzel tarafı da kullanan müşterilerin herhangi bir maddi kaybı olmadan Konyaspor’a destek vermiş olacaklar. En uygun fiyatlarla kasko ve sigorta hizmetini satın alıp aynı zamanda kulüplerine destek olmuş olacak müşterilerimiz. Bu tür sponsorlukların bizim açımızdan önemini size şöyle çarpıcı bir örnekle anlatayım. Biliyorsunuz bizim Konyaspor Kasko Sigorta ile birlikte KonyasporCell, KonyasporNet, Konyaspor Bonus Card ve Konyaspor LucoilCard’larımız var. Kombine alan sayı kadar Konyaspor LucoilCard alınmış olsa ve kombine sahipleri akaryakıt alışverişlerinde bu kartı kullanmış olsalar biz göğüs reklamından çok gelir elde ediyoruz kulüp olarak. Dolayısıyla taraftarlarımızın bu kampanyaları sahiplenmesi bizim açımızdan çok önemli. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreç çok daha yüksek olacak ve bugün yüksek gibi görünen  hedeflerde kolay aşılıp daha iyi yerlere geleceğiz” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından Konyaspor-Anadolu Sigorta işbirliğinde hedeflenen gelirden kulübümüze ait olan ilk pay 46.256 TL’lik rakamın temsili çeki Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Kenan Eke tarafından İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz ve Genel Müdürümüz Muhammed Ak’a teslim edildi.

Daha sonra Konyaspor Kasko Sigortası’nda en fazla satış yapan üç acenta A6 Sigorta adına Yakup Kurum, Mustafa Aktürk Sigorta adına Elif Arslan ve Deniz Sigorta adına Mustafa Üçpınar’a teşekkür plaketleri İkinci Başkanımız Fatih Yılmaz, Genel Müdürümüz Muhammed Ak ve Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Kenan Eke tarafından verildi.

Benzer Haberler:

Buna da şükür: 2-2
Aykut Kocaman : Belki Bir Transfer Olabilir
Güzel bir kura çektiğimize inanıyorum

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


altı − 2 =