Son güncellenme :09.09.2013 22:37
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > KAMUOYUNA DUYURULUR

09.09.2013 Pts, 22:37

KAMUOYUNA DUYURULUR

KAMUOYUNA DUYURULUR

Kurulduğu günden bu yana her daim Konyaspor’umuzun arkasında olan Büyük Nalçacılılar Grubu Olarak;

Bundan sonraki süreçte de Konya’mızın en büyük markası olan Konyaspor’u her mecrada sonuna kadar destekleyeceğimizi belirterek son zamanlarda yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama yapma gereği hissetmekteyiz.

1983 yılında kurulan ve her geçen yıl dahada büyüyen Nalçacılılar Grubu; bu zamana kadar kimsenin ve hiç bir kurumun kisvesi altına girmediği gibi bundan sonra da Sadece Konyaspor için mücadele verecektir.

Kötü yönetimlerin neden olduğu borç yükünün altından kalkılması ve armasına sevdalandığımız Konyaspor’umuzun kendi ayakları üzerinde durabilmesi için birlik ve beraberliğe  en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, böyle anlamsız tartışmaların ve istifa taleplerinin içine çekilmeye çalışılmamız bizleri derinden üzmektedir.

Büyük Nalçacılılar Grubu olarak bizler;

Konyaspor’umuzun ne durumda olursa olsun “HEP DESTEK TAM DESTEK” İlkesiyle hareket etmek ve bizlere düşen ne varsa son nefesimize kadar bunları yerine getirmek amacındayız.

Bizler Bukadar naif düşüncelere sahipken birilerinin etkisi altında hareket ettiğimizin vurgulanması,bunca yıllık emeğimize haksızlıktır.

Bizler üzerimize düşeni yapmakla görevliyken, aynı hassasiyeti yönetim kurulumuzdan ve yerel basınımızdan da beklemekteyiz.

Net bir şekilde belirtmek isteriz ki;Sayın yöneticilerimizin de üstünde durduğu gibi “Söz konusu Konyaspor ise,gerisi gerçektende teferruattır.”

KONYASPOR NALÇACILILAR

TARAFTARLAR DERNEĞİ

Benzer Haberler:

Daha sabırlı ve daha mücadeleci oynamamız lazım
Fenerbahçe maçıyla ikinci devreye iyi başlamak istiyoruz
Gaziantepspor: 1-Torku Konyaspor'umuz: 1

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


− 1 = altı