Son güncellenme :10.06.2014 11:26
reklam alanı

Anasayfa > Haberler, MANŞET > Hasan Kabze : Yeni sezonda daha önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum

10.06.2014 Sal, 11:26

Hasan Kabze : Yeni sezonda daha önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum

İç transferde anlaşma sağlanan ve 2 yıllık sözleşme imzalanan tecrübeli oyuncumuz Hasan Salih Kabze, Torku Konyaspor’umuzda kaldığı için mutlu olduğunu belirtirken, yeni sezonda yeni stadyumumuzda daha önemli başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

‘Öncelikle Torku Konyaspor ile olan sözleşmemi uzattığım için mutluyum ve bunun her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum’sözleriyle açıklamasına başlayan takımımızın tecrübeli isimlerinden Hasan Salih Kabze, “Burası ileride gerçek anlamda bir spor şehri olmaya aday. Geride bıraktığımız sezonda yaşadıklarımız, taraftarlarımızın bizi her maçta tribünleri doldurarak desteklemeleri, kaybettiğimiz maçlar sonunda bile soyunma odasına alkışlarla göndermeleri beni oldukça etkiledi. Başka takımlardan da teklifler olmasına rağmen Konya’da ve Konyaspor’da kaldım. Konyaspor ile daha güzel ve önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Bunun içinde çalışmalar devam ediyor. Bizde oyuncular olarak elimizden geleni yaparak bu hedefe ulaşılmasında katkı sağlayacağız” diye konuştu.

Oyuncumuz Hasan Salih Kabze, “2013-2014 sezonu sıkıntılarla başlamasına rağmen bizim adımıza gayte iyi geçti. Ligin ikinci devresinde gösterdiğimiz performans takdir edilecek cinstendi. Belki 1-2 maç daha kazanmış olsaydık Süper Lig’e yeni çıkan bir takım olarak önemli bir başarıya imza atıp Konya’yı Avrupa Kupaları’nda temsil etmek hakkını yakalayabilirdik. Ama bakıldığında lige yeni çıkan bir takım olarak öncelikli hedef olan yeni sezonda da mücadele etme hakkını kazanmamız ve ligde kalmamız bizim adımıza önemliydi. Yönetim Kurulumuz önümüzdeki sezon Konya ve Konyaspor ismini başarıyla temsil edecek bir takım oluşturmanın çabasını gösteriyor. Bende bu takımın bir parçası olacak olmamdan dolayı şimdiden heyecanlıyım. İnşallah beklentilere cevap verip bize güvenenleri mahçup etmeyiz” dedi.

Yapımı tamamlanmak üzere olan yeni stadyumumuzda oynanacak olmanın kendisini şimdiden heyecanlandırdığını da sözlerine ekleyen tecrübeli oyuncumuz Hasan Salih Kabze, “Futbol stadyumlarla, taraftarlarla ve oluşturulan atmosferle güzel. Konya’da da gerçekten önemli bir işe imza atıldı ve mükemmel bir stadyum kazandırılmak üzere. Her futbolcu böyle güzel atmosferde oynamak ister. Yeni sezonda yeni stadyumumuzda güzel galibiyetlere imza atmak istiyoruz. Bende burada oynamak için sabırsızlanıyorum” şeklinde görüş belirtti.

Oyuncumuz Hasan Salih Kabze, bir oyuncu için önemli olanın oynamak olduğunu da sözlerine ekleyerek, ”Geride bıraktığımız sezonun başlarında biraz sıkıntı yaşadım. Ama oynayarak bunun üstesinden geldim. Takıma katkım konusunda söylenenler beni gerçekten mutlu ediyor. Baktığımda benim adıma da son derece verimli bir sezon oldu. Yeni sezonda bunun üzerine çıkmak için çalışacağım. İnşallah bunda da başarılı olurum. Bir kez daha belirtmek istiyorum. İnsan kendisini evinde gibi mutlu ve huzurlu hissettiği zaman tüm konsantrasyonunu işine veriyor. Bende Konya’da ve Konyaspor’da mutluyum. Bu durum yeni sezonda daha fazla performansıma yansır ve hem takım hem de bireysel anlamda iyi bir sezon geçiririz” diye konuştu.

 

Benzer Haberler:

Mehmet Hançerli'ye teşekkür ediyoruz
Selçuküniversitesi basketbol takımının yanındayız
Konyaspor üst tura yükseldi

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


dört − 2 =