Son güncellenme :28.03.2017 17:53
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Grubumuzdan Açıklama

28.03.2017 Sal, 17:53

BURHAN ŞAN :

Sosyal medyada paylaşmış olduğum ve amacını aşan, malum resimle alakalı geçen hafta samimiyetle bir özür açıklaması yapmıştım. Paylaşımımın hiçbir Konyaspor taraftarını hedef almadığını tekrar ifade etmek istiyorum. Konya’ya ve Konyaspor’umuza birlik beraberlik yakışır. Mesele Konyaspor ise gerisi teferruattır. Konyaspor’umuzun önünde son derece önemli bir kupa ve lig süreci var. Bu dönemde ortamı germek, kızıştırmak, karıştırmak ya da camiayı olumsuz bir sürecin içine sokmak istemeyeceğimin bilinmesini rica ediyorum. Bir kez daha Konyaspor taraftarından ve Konyaspor kamuoyundan en kalbi duygularımla özür dilerim.

MEHMET ALİ GÖKHAN :

16 Mart 2017 tarihinde Konyaspor delegelerinin oylarıyla seçilmiş olduğum Konyaspor yönetim kurulunun ve Konyaspor camiasının, sosyal medyada yayınlanan fotoğraflarım üzerinden yıpratılması hususunda oldukça üzgün olduğumu belirtmek isterim. Söz konusu fotoğrafların üzerinden uzun yıllar geçmiştir. Bununla birlikte o dönem Konyaspor tribünlerinde, hem deplasmanda hem de iç sahadaki birçok karşılaşmada takımımıza destek verdiğim bilinmektedir. Fakat sadece GS fotoğraflarımın gündeme getirilip, Konyaspor tribünlerindeki resimlerin göz ardı edilmesi kamuoyunda şahsıma yönelik olan tepkiyi arttırmıştır. Konyaspor Yönetim Kurulu’na seçildiğim andan itibaren, armamız ve formamızın başarısı için çalışacağımın bilinmesini ve bundan sonraki süreçte de spor kamuoyunun Mehmet Ali Gökhan’ı Konyaspor ile ilgili olan performansı üzerinden değerlendirmesini arzu ediyorum. Bundan sonra tek hedefimiz Konyaspor’umuzu her alanda ses getiren, bütün takımlar karşısında dik duran, çok daha saygın bir kulüp haline getirebilmektir.

NALÇACILILAR TARAFTARLAR DERNEĞİ :

Son günlerde Konyaspor kamuoyunda yaşanan gelişmeleri dikkatle takip etmekteyiz. Gerek delege sistemi, gerek olağan genel kurul ve gerekse sonrasında sosyal medya kaynaklı konular hakkında bazı kesimlerden fikirler beyan edildi. Nalçacılılar Taraftarlar Derneği olarak bizler de konu hakkındaki fikrimizi spor kamuoyu ile paylaştık. Bundan sonraki süreçte mevcut gidişatın olumsuz etkilenmemesi ve şehir olarak son dönemde yaşanan olumsuzlukların etkilerini üstümüzden atmak amacıyla, hem Mehmet Ali Gökhan’dan hem de Burhan Şan’dan konu ile ilgili açıklama yapmasını talep ettik. Sonuç olarak geçen sene yaşanan başarılı tabloyu oluşturan etkenleri baz alarak, Konyaspor Kulübü’nün, Büyük Konyaspor Taraftarı, Konyaspor Yerel Medyası ve diğer tüm bileşenleriyle birlikte hareket etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla da konu hakkında yapılan açıklamaların birleştirici noktada olması gerekliliğinden hareketle, bu zorlu süreçte Konyaspor’un yanında yer almaya devam edeceğimizin bilinmesini kamuoyuna sunarız.

Benzer Haberler:

Kartal kanatlanacak
Aykut Kocaman : Bu mağlubiyeti unutacağız
Konyaspor'umuz Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


4 − = üç