Son güncellenme :24.10.2013 10:51
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Çıkışımızı Bursaspor maçında da devam ettirmek istiyoruz

24.10.2013 Per, 10:51

Çıkışımızı Bursaspor maçında da devam ettirmek istiyoruz

Oynadıkları maçlarda iyi oyun ve mücadelelerini artık sonuca da yansıtmaya başladıklarını ifade eden teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, yakaladıkları çıkışı Bursaspor karşılaşmasında da devam ettireceklerine inandığını söyledi.

Gaziantepspor ile son derece zevkli bir maç oynadıklarını ve 3-3′lük beraberlikle ilk deplasman puanını aldıklarını belirten teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, “Hem benim hem de Bülent hocanın maç sonu açıklamalarına baktığınızda gerçekten kaliteli ve zevkli bir maç olduğunu anlayabilirsiniz. Deplasmanlarda haftalardır iyi oynamamıza rağmen bunu bir türlü sonuca yansıtamıyorduk. Gaziantepspor karşısında bu şanssızlığımızı kırdığımıza inanıyorum. Maç her iki takıma da gitti geldi. Sonuçta ilk deplasman puanımızı aldık. Amacımız zaten maçtan puan ya da puanlarla ayrılmaktı. Bunu başardık. Elazığspor ile deplasmanda oynadığımız maçı göz önüne getirirsek hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldığımızı düşünüyorduk. Dolayısıyla her geçen hafta ligde biraz daha özgüven kazanmamıza neden oluyor. İçeride ve dışarıda oynadığımız maçlarda ayırım yapmadan kapalı futbol oynamıyoruz. İyi futbol oynamaya çalışıyoruz. İnşallah istediklerimizin üzerine biraz daha koyabilirsek bizim adımıza daha iyi olur diye düşünüyorum. Biz takım olarak çok ümitliyiz. Şu an 10 puanımız var. Bizim hedefimiz ilk 5 olursa niye olmasın diyoruz. Ama ilk 5’den ziyade biz bu sene ligde kalalım düşüncesindeyiz ve bunu zaten beyan ettik. Dolayısıyla şu anki konumumuzun kötü olmadığına inanıyorum. Bakıldığında yukarıdaki takımlarla aramızda fazla bir puan farkı yok” diye konuştu.

Ligin 9.haftasında iç sahada oynayacağımız Bursaspor maçına değinen teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, “Bursaspor’un son haftalarda bir çıkışı var. Ligde her takımın bir çıkışı bir düşüşü olabilir. Bu demek değil o hafta iyi veya kötü oynayacak. Bizim de bir çıkışımız var. Son 4 haftada 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldık. Dolayısıyla şu an hiçbir takımdan çekinmemize gerek yok. Şimdiye kadar 8 takımla oynadık. 90 dakikalar içinde dönem dönem iyi anlar yaşadık. Kötü dönemlerimizde oldu. İyi oynadığımız dakikaları biraz daha arttırırsak ligde daha iyi olabiliriz diye düşünüyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler:

Kartal bombayı patlatacak
Bursaspor'a mağlup olduk
Kocaman: Maçı 1-0 kabul etmek lazım

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


+ 4 = onüç