Son güncellenme :09.05.2017 17:24
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Başkanımız Ahmet Şan’dan Muhammed Tütüncü’ye ziyaret

09.05.2017 Sal, 17:24

Başkanımız Ahmet Şan, geçtiğimiz hafta sonu maç esnasında Kuzey üst tribününden Kuzey alt tribününe geçemeye çalışırken düşen Muhammed Tütüncü’yü hastanede ziyaret etti.

Atiker Konyaspor’umuz ile Alanyaspor arasında Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’muzda oynanan maçta tribünden düşen Tütüncü’yü aynı gece ilk olarak başkan yardımcımız Ali Kaya ziyaret etmişti. Atiker Konyaspor taraftarı Muhammed Tütüncü 3 gündür yoğun bakımda tedavi görüyordu. Tütüncü’nün normal odaya geçmesinin ardından Başkanımız Ahmet Şan, kendisine ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, yaşanan olaydan dolayı üzüntüsünü dile getiren Başkanımız “Acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun. 3 gün boyunca doktorun Mehmet Çelik Bey’i arayarak bilgi aldım. Kazalar her insanın başına gelebiliyor. İnşallah bundan sonra hiçbir taraftarımız bu tür bir şeye kalkışmaz. Daha ciddi durumlarla karşı karşıya kalmayız. Yönetici arkadaşlarımın ve tüm futbolcularımızın selamı var” dedi.

Başkanımız Ahmet Şan, ziyarette Muhammed Tütüncü’ye isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma ve kaşkol hediye etti.

Ziyaret sonrası Medova Hastanesi Başhekimi Fatma Mine Karaman’la da görüşen Başkanımız, Tütüncü’nün sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Tütüncü’nün tüm sağlık masraflarını karşıladıkları için Medova Hastanesi’ne ve başhekim Karaman’a teşekkür etti.

Benzer Haberler:

Topbaşı Zamanı
Kuzey Tribün Kombine Fiyatları
Ahmet Şan, THY sponsorluğunun detaylarını açıkladı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


5 − bir =