Son güncellenme :01.11.2014 9:56
reklam alanı

Anasayfa > Haberler, MANŞET > Aykut Kocaman, sağlık kontrolünden geçti

01.11.2014 Cts, 9:56

Aykut Kocaman, sağlık kontrolünden geçti

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımı en kısa sürede tanıyarak sıkıntılı süreci bir an önce geride bırakacaklarını söyledi.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Medicana Konya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Lisans çıkarılabilmesi için yapılan tetkik ve kontrollerin ardından konuşan Aykut Kocaman, yeni takımını ligde en kısa sürede daha iyi noktalara getirmek için çalışacaklarını belirtti.

Kocaman, “Dilerim ve umarım herşey benim açımdan yolundadır. Konyaspor açısından da çok hızlı bir giriş yaptık. Herhalde bir cümlenin içine sığdırmak lazım. Birtakım sıkıntılar vardı ki, antrenör değişikliği gerekti. Dolayısıyla biraz sıkıntılı bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Bunu da ilerleyen haftalarda, önce takımı daha iyi tanıyarak, oyuncu yapısını psikolojilerini, zihinlerini, davranış biçimlerini çok iyi tanıyarak yavaş yavaş, hep söylediğim gibi bu güzel ve büyük şehrin kıvamına uygun bir hale getirmek en büyük çabamız. Bu organizasyonu sağlamak en büyük çabamız olacak” dedi.
Teknik adam kontroller sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hastane personeli ve vatandaşları da geri çevirmedi.

 

 

Benzer Haberler:

Ahmet Şan: Takıma ve teknik heyete güveniyorum
Kayserispor deplasmanından 1 puanla dönüyoruz
Kasımpaşa A.Ş.: 3 – Atiker Konyaspor’umuz: 2

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


dokuz × = 54