Son güncellenme :09.05.2017 17:23
reklam alanı

Anasayfa > MANŞET > Anadolu Selçukspor Olağan Genel Kurulu Yapıldı

09.05.2017 Sal, 17:23

Anadolu Selçukspor’un Olağan Genel Kurulu Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içinde yer alan basın toplantı salonunda yapıldı. Genel Kurula Atiker Konyaspor Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, ASKF üyeleri, Anadolu Selçukspor delegeleri ve basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

İlk oturumda çoğunluğun sağlanmasının ardından tek liste ile gidilen seçimde Mehmet Güney başkanlığındaki liste delegelerin oybirliğiyle kabul edildi.

Seçimin ardından konuşan Mehmet Güney delegelere teşekkür etti ve Anadolu Selçukspor’un ana hedefinin gelecek vaat eden genç yetenekleri Atiker Konyaspor’a kazandırmanın yanı sıra gurur duyulacak bir takım oluşturmak olduğunu ifade etti. Genel Kurulda söz alan başkanımız Ahmet Şan ise “Bugüne kadar görev yapan Erkan Genç ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bir sezonu iyisiyle kötüsüyle bir şekilde atlattık. Önemli olan burada kurumsal olarak bu işin devam etmesidir. Bu bir bayrak yarışıdır. Mehmet Güney bey daha önce belediye başkanlığı yapmıştır. Birikimli deneyimli birisidir. Anadolu Selçukspor’un bu şekilde devam etmesi inşallah camiamız adına da bir kazançtır. Önemli olan burada pilot takım projesinin başarılı bir şekilde devam ettirilmesidir. 4 senedir bu işi yürütüyoruz gördüğünüz gibi ciddi rakamlara da ulaştık. Esas hedef Konyaspor’umuza Konya’dan genç futbolcular yetiştirmektir. Bu sezon play-off’u hedeflediğimizden belki biraz daha fazla bir bütçeyle bu işe soyunduk. Bu da şunu gösterdi sadece parayla bu işler olmuyor, iyi bir ekip oluşturmak gerekiyor. Bu lig maratonunda gönül isterdi ki hem daha genç bir kadroyla en azından play-off’ta görev almak, inşallah önümüzdeki sezonlara bu nasip olur. Delegelerin oylarıyla seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genel Kurul sonrası seçilen Anadolu Selçukspor yönetimi şu isimlerden oluştu:

ASİL

Mehmet Güney

Kazım Küçükçöğen

Abdullah Yayla

Mehmet Ay

Erdal Demirpolat

Mehmet Derinsu

Hakan Salim Çağlayan

Ömer Zeren

Zekeriya Coşar

YEDEKLER

Kazım Öztoklu

Fatih Tınmaz

Mehmet Ali Gökhan

Zekeriya Mızırak

Mehmet Ali Görgülü

Faruk Hatipoğlu

Tahir Taşyüz

Mustafa Biber

Seçkin Özdil

Benzer Haberler:

Konyaspor seyircisiz oynayacak
Konyaspor’da beraberlik sevinci
Aykut Kocaman'ın Avrupa karnesi başarılarla dolu

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


× 4 = yirmi