Son güncellenme :13.09.2013 15:54
reklam alanı

Anasayfa > Haberler > Ali Şeker’den Konyaspor Yönetimine Gönderme

13.09.2013 Cum, 15:54

Ali Şeker’den Konyaspor Yönetimine Gönderme

Konyaspor eski yöneticilerinden Ali Şeker, yönetimde yer alacak kişilerin kendi menfaatlerini değil, Konya’nın menfaatlerini düşünmek zorunda olmaları gerektiğine işaret etti.

 

TORKU Konyaspor’da son günlerde yaşanan istifa krizleri üzerine bir açıklama yapan eski yöneticilerden işadamı Ali Şeker, mevcut yönetime göndermelerde bulundu. Geçmişte yapılan hatalardan ders alınması gerektiğinin altını da çizen Şeker, “Konyaspor kulübünde yöneticiyim diyen herkes elini taşın altına sokmalıdır. Ancak, her ne hikmetse Konyaspor’da bu işin kahrını çeken bir kaç kişi oluyor, ama iş  şova ve menfaate gelince de, herkes yöneticiyim diye ortaya çıkıyor” dedi.

 

TAKIMIN iki yıl aradan sonra tekrar Süper Lig’e dönmesinde çok büyük emekleri olan bazı yöneticilerin sindirilerek istifaya zorlandıklarını üzüntüyle gördüklerini belirten Şeker, “Bu arkadaşlarımızın böyle ucuz şekilde harcanmasına neden Konya spor kamuoyu tepki göstermedi?.. Kulüp başkanı Ahmet Şan, kader birliği yaptığı yol arkadaşlarına neden sahip çıkmadı?..  Neden onları yalnız bıraktı?. Madem birilerinin istifa etmesine gerek duyulacak olaylar var, o zaman en başta Sayın Başkan Ahmet Şan istifa etmeliydi” şeklinde konuştu.

 

GEÇMİŞ yıllarda kulübü borç batağına sokup, bir şey olmamış gibi ortadan kaybolan bazı çevrelerin, borçlar bitip takımında Süper Lig’e çıkmasının ardından, yeniden kapalı kapılar ardında tezgah peşinde olduklarını da vurgulayan eski yönetici Şeker, Konyaspor’un şahısların malı değil, Konya şehrinin ortak değeri olduğunu söyledi. Konyaspor camiasının sahipsiz kalmayacağını ve bu işi namusu ile yapacak bir çok işadamının olduğunu da belirten Ali Şeker, camiayı birlik ve beraberliğe davet etti.

Yeni Meram

Benzer Haberler:

Mesut Bakkal: Keyifliyiz
Konya, Hleb’den haber bekliyor
Yenilmez Arma 1-2 !

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


yedi + = 16